Loading dogodki

• Ta dogodek je minil.

4. srečanje Literarnega kluba

20 aprila @ 18:00 - 19:00

LITERARNI KLUB KUD RAČE VAS PRIJAZNO VABI NA 4. SREČANJE v letu 2022,ki bo v sredo, 20. 4. 2022, ob 18. uri v gradu v Knjižnici Rače.

V sodelovanju z Mariborsko knjižnico vas prijazno vabimo na predstavitev leposlovnega
romana za odrasle Šljivik avtorja Rada Wechtersbacha.
To je nežna zgodba o življenju, ljubezni in upanju, to je zgodba o Sarajevu.
» V brezčasnem vznemirjenju čustev zavoham vonj kave in okusim sladkost baklave, zaslišim mešanje zvonov s petjem iz minaretov ter udarci kladiv po bakreni pločevini. Zadrgetam, ko me nežna roka pogladi po duši in povabi v mesto neskončnega upanja, v katerega ne verjame nihče več. In vendar vsi upajo.«

Rado Wechtersbach je od leta 1993 napisal že več kot deset učbenikov; najbolj odmeven je gotovo leta 2005 izdan učbenik za informatiko, ki je bil preveden tudi v italijanski in madžarski jezik. Leta 2014 je izdal prvo pravljico Sivko, roman Šljivik pa je njegov literarni prvenec za odrasle.

Lepe urice ob knjigi vam želimo in se veselimo snidenja!

Upoštevali bomo vsa aktualna veljavna navodila NIJZ .

Vabljeni!

Datum: