Loading dogodki

• Ta dogodek je minil.

6. srečanje Literarnega kluba

14 junija @ 18:00 - 19:00

LITERARNI KLUB KUD RAČE VAS PRIJAZNO VABI NA 6. SREČANJE v letu 2022, ki bo v torek, 14. 6. 2022, ob 18. uri v gradu v Knjižnici Rače.

V sodelovanju z Mariborsko knjižnico in Občino Rače- Fram ter obema osnovnima šolama vas prijazno vabimo na predstavitev »domače ustvarjalnosti v naši občini«, in sicer:

pravljičarka »Mavrične čarovnice« Vesna Ina Črnko, ki bo predstavila svoj prvenec, slikanico Mavrična čarovnica;
pesnik, nagrajenec mednarodnega tekmovanja v Banja Luki, Matic Golob, OŠ Fram
literarne ustvarjalke iz naše občine Metka Lempret, Irena Podgrajšek in Barbara Jurički ter
kitaristka Sara Dajčman, OŠ Rače.
Z bogatim knjižnim darom pa nas bodo razveselili predstavniki Mohorjeve založbe iz Celovca in tako obogatili knjižni fond naše Knjižnice Rače.

”Vsaka knjiga ima dušo.
Dušo tistega, ki jo je napisal, in dušo tistih, ki so jo prebrali ter živeli in sanjali z njo.
Vsakič, ko gre knjiga iz enih rok v druge, vsakič, ko kdo s pogledom preleti njene strani,
njen duh zraste in postane močnejši.” (Carlos Ruiz Zafon)

Lepe urice ob knjigi vam želimo in se veselimo snidenja!

Vabljeni!

Datum: